PIC18F57Q84-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC18F57Q84-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F57Q84-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 128Kt (64K x 16) FLASH 48-TQFP (7x7)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F57Q84-I/PT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 35x12b; D/A 1x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz