PIC18F55K42T-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F55K42T-I/PT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F55K42T-I/PT-CT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F55K42T-I/PT-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F55K42T-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 48-TQFP-EP (7x7)
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 43x12b; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz