PIC18F47K42-E/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F47K42-E/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F47K42-E/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 128Kt (64K x 16) FLASH 40-PDIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F47K42-E/P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 35x12b; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
40-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, DMA, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
40-DIP (0,600", 15,24mm)