PIC18F46K20-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F46K20-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F46K20-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F46K20-I/PT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
3,8K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 14x10b
Ydinprosessori
PIC
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
8 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz