PIC18F4620-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F4620-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F4620-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 64Kt (32K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC18F4620-I/P -mallit
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
3,8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 13x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
40MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
40-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
40-DIP (0,600", 15,24mm)