PIC18F45K20-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F45K20-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F45K20-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
PIC18F45K20-I/PT -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
1,5K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 14x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz