PIC18F452T-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F452T-I/PTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F452T-I/PTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F452T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F452T-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
PIC18F452T-I/PT -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
1,5K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
40MHz