PIC18F27Q10-E/STXVAO
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC18F27Q10-E/STXVAO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F27Q10-E/STXVAO
Kuvaus
128KB FLASH, 3.5KB RAM, 256B EEP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 128Kt (64K x 16) FLASH 28-VQFN (4x4)
EEPROM:in koko
1K x 8
Sarja
RAM-muistin koko
3,53K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 24x10b SAR; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
64MHz