PIC18F26Q71T-I/STX
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC18F26Q71T-I/STXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-PIC18F26Q71T-I/STXCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC18F26Q71T-I/STXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F26Q71T-I/STX
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28VFQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (64K x 8) FLASH 28-VQFN (4x4)
EEPROM:in koko
256 x 8
Sarja
RAM-muistin koko
4K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 24x12b SAR; D/A 2x8b, 1x10b
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz