PIC18F26K80-I/SS
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F26K80-I/SS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F26K80-I/SS
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (32K x 16) FLASH 28-SSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F26K80-I/SS -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
3,6K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 8x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, LVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)