PIC18F26K20T-I/SS
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F26K20T-I/SSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F26K20T-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F26K20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F26K20T-I/SS
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (32K x 16) FLASH 28-SSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F26K20T-I/SS -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
3,8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)