PIC18F25Q10-I/STX
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F25Q10-I/STX-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F25Q10-I/STX
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18Q Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 28-VQFN (4x4)
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz