PIC18F25Q10-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F25Q10-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F25Q10-I/SP
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18Q Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 28-SPDIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F25Q10-I/SP -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)