PIC18F25K20T-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F25K20T-I/MLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F25K20T-I/MLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F25K20T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F25K20T-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-mallit
PIC18F25K20T-I/ML -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
1,5K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz