PIC18F25K20-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F25K20-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F25K20-I/SP
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
PIC18F25K20-I/SP -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
1,5K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)