PIC18F2525-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F2525-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F2525-I/SP
Kuvaus
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 48Kt (24K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
PIC18F2525-I/SP -mallit
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
3,8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 10x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
40MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)