PIC18F24Q10T-I/SS
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F24Q10T-I/SSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F24Q10T-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F24Q10T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F24Q10T-I/SS
Kuvaus
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-mallit
PIC18F24Q10T-I/SS -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
1K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)