PIC18F2420-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F2420-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F2420-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 16Kt (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-mallit
PIC18F2420-I/ML -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
768 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 10x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
40MHz