PIC18F23K20-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F23K20-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F23K20-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 8Kt (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F23K20-I/ML -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
512 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz