PIC18F14K50T-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F14K50T-I/SOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F14K50T-I/SOCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F14K50T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F14K50T-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 48MHz 16Kt (8K x 16) FLASH 20-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC18F14K50T-I/SO -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
768 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
48MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART, USB
Valmistajan laitepakkaus
20-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)