PIC18F13K50-I/SS
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F13K50-I/SS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F13K50-I/SS
Kuvaus
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 48MHz 8Kt (4K x 16) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-mallit
PIC18F13K50-I/SS -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
RAM-muistin koko
512 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
48MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART, USB
Valmistajan laitepakkaus
20-SSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)