PIC16LF1705-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16LF1705-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16LF1705-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
PIC16LF1705-I/ML -mallit
RAM-muistin koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz