PIC16LF1517-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC16LF1517-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16LF1517-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC16LF1517-I/P -mallit
RAM-muistin koko
512 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 28x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
40-PDIP
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
40-DIP (0,600", 15,24mm)