PIC16LF1507-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16LF1507-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16LF1507-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
PIC16LF1507-I/ML -mallit
RAM-muistin koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
20MHz