PIC16F886-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F886-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F886-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-mallit
PIC16F886-I/ML -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
368 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 11x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz