PIC16F884-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F884-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F884-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
PIC16F884-I/PT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
256 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 14x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz