PIC16F727-I/MV
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F727-I/MV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F727-I/MV
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
EDA/CAD-mallit
PIC16F727-I/MV -mallit
RAM-muistin koko
368 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 14x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz