PIC16F727-I/ML on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
PIC16F727-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F727-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F727-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F727-I/ML -mallit
RAM-muistin koko
368 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 14x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz