PIC16F727-E/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F727-E/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F727-E/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
PIC16F727-E/PT -mallit
RAM-muistin koko
368 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 14x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
20MHz