PIC16F690-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F690-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F690-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 20-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC16F690-I/SO -mallit
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Valmistajan laitepakkaus
20-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)