PIC16F690-E/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F690-E/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F690-E/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
PIC16F690-E/ML -mallit
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
20MHz