PIC16F688-E/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F688-E/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F688-E/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC16F688-E/P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
256 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
20MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
14-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, WDT
Pakkaus / kotelo
14-DIP (0,300", 7,62mm)