PIC16F677-E/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F677-E/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F677-E/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
PIC16F677-E/ML -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
128 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
20MHz