PIC16F676T-I/SL
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F676T-I/SLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC16F676T-I/SLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F676T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F676T-I/SL
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 1.75Kt (1K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC16F676T-I/SL -mallit
EEPROM:in koko
128 x 8
Sarja
RAM-muistin koko
64 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, WDT
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)