PIC16F676-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F676-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F676-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 16QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 1.75Kt (1K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EEPROM:in koko
128 x 8
Sarja
RAM-muistin koko
64 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 8x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
20MHz