PIC16F636-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F636-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F636-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
PIC16F636-I/ML -mallit
RAM-muistin koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimen koko
8 bittiä
Valmistajan laitepakkaus
16-QFN (4x4)
Nopeus
20MHz