PIC16F630-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F630-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F630-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 1.75Kt (1K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC16F630-I/P -mallit
Sarja
EEPROM:in koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
64 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, WDT
Pakkaus / kotelo
14-DIP (0,300", 7,62mm)