PIC16F616T-I/SL
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F616T-I/SLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC16F616T-I/SLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F616T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F616T-I/SL
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC16F616T-I/SL -mallit
RAM-muistin koko
128 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)