PIC16F57-I/SS
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F57-I/SS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F57-I/SS
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 3Kt (2K x 12) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-mallit
PIC16F57-I/SS -mallit
RAM-muistin koko
72 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimen koko
8 bittiä
Valmistajan laitepakkaus
28-SSOP
Nopeus
20MHz
Pakkaus / kotelo
28-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)