PIC16F1934T-I/ML on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
PIC16F1934T-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1934T-I/ML-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1934T-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1934T-I/ML -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
RAM-muistin koko
256 x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 14x10b
Ydinprosessori
PIC
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
8 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz