PIC16F18326-I/SL
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F18326-I/SL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F18326-I/SL
Kuvaus
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 28Kt (16K x 14) FLASH 14-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F18326-I/SL -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
14-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)