PIC16F1827-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1827-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1827-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1827-I/ML -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
384 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz