PIC16F1826-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1826-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1826-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 18-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1826-I/SO -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
18-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
18-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)