PIC16F1826-I/MV
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1826-I/MV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1826-I/MV
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1826-I/MV -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz