PIC16F1825-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1825-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1825-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 14-PDIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1825-I/P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
1K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
14-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
14-DIP (0,300", 7,62mm)