PIC16F18124T-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC16F18124T-I/STTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-PIC16F18124T-I/STCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC16F18124T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F18124T-I/ST
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (7K x 8) FLASH 14-TSSOP
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
RAM-muistin koko
512 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 29x12b SAR; D/A 2x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Liitettävyys
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)