PIC16F18046-E/MLVAO
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC16F18046-E/MLVAO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F18046-E/MLVAO
Kuvaus
28KB FLASH,256EE,2KB RAM, 10B AD
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 28Kt (28K x 8) FLASH 20-QFN (4x4)
Valm.
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 21x12b SAR; D/A 1x8b
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
32MHz