PIC16F1784-I/MV
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1784-I/MV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1784-I/MV
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1784-I/MV -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
512 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 14x12b; D/A 1x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz