PIC16F1779-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1779-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1779-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 28Kt (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1779-I/PT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
128 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz