PIC16F1779-I/MV
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1779-I/MV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1779-I/MV
Kuvaus
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 28Kt (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Sarja
EEPROM:in koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz